Rozpocznij Nowy Rok od zadbania o wzrok – Laserowa korekcja wzroku!

Laserowa korekcja wzroku

Rozpocznij Nowy Rok od zadbania o wzrok – Laserowa korekcja wzroku!

Wraz ze zbliżającym się nowym rokiem wielu z Nas deklaruje chęć do wdrożenia pewnych zmian w swoim dotychczasowym życiu. Dla jednych będzie to pójście na siłownie, dla innych realizacja marzeń i wyznaczonych celów, które często przez brak czasu kurzyły się gdzieś z tylu głowy.

My, z racji na profil działalności Naszej placówki pragniemy zachęcić Państwa, aby do listy postanowień dodać istotny element, który jest niezbędny w codziennym funkcjonowaniu, a mianowicie zadbanie o sprawne widzenie.

W Naszym Szpitalu pomagamy ludziom spełniać marzenia o idealnym wzroku, bez konieczności noszenia okularów. Pomoże w tym zabieg laserowej korekcji wzroku – to innowacyjna metoda chirurgicznego leczenia wad refrakcji. Wszystko w zaledwie kilkanaście minut, całkowicie bezboleśnie i bezpiecznie. Zabieg ten ma na celu wyeliminowanie wady, a tym samym uzyskanie jak najlepszej jakości widzenia.

Noszenie okularów, czy też szkieł kontaktowych nie będzie już stanowiło przeszkody w wykonywaniu pracy zawodowej, realizacji pasji czy prowadzeniu pojazdów. W zależności od przypadku, zabieg laserowej korekcji wzroku jest w stanie skorygować wadę całkowicie lub zostawiając jedynie wadę resztkową. Ze względu na szeroki wachlarz metod laserowej korekcji wzroku do tego zabiegu kwalifikują się osoby z krótkowzrocznością, dalekowzrocznością jak i z astygmatyzmem.

Serdecznie zapraszamy do głębszego zapoznania się z tym tematem. Na Naszej stronie internetowej, w zakładce „Laserowa korekcja wzroku”, znajdziecie Państwo szczegółowy opis zabiegu oraz metod dostępnych w Naszej Klinice.