Presbyond – korekcja starczowzroczności

Home Presbyond – korekcja starczowzroczności

Presbyond – korekcja starczowzroczności

Gdy starzejemy się, dochodzi do pogarszania się funkcji naszego ciała takich jak wzrok. Prezbiopia to powszechna przypadłość, która dotyka wielu ludzi w wieku powyżej 40 lat. W jej wyniku oko zaczyna tracić swoją zdolność ogniskowania, co prowadzi do utrudnień przy próbach skupiania wzroku na pobliskich obiektach oraz niewyraźnego widzenia przy czytaniu. Niemniej jednak, dzięki pionierskim badaniom w zakresie medycyny i technologii prowadzonym w ostatnich latach dostępne są opcje korygowania tego stanu.

 

Jedną z nich jest metoda Presbyond – zaawansowany zabieg laserowej korekcji wzroku pozwalający zminimalizować niektóre z symptomów prezbiopii. Ma ona kilka zalet w porównaniu do metod konwencjonalnych, w szczególności w kwestii personalizacji leczenia, ostrości widzenia na wszystkie odległości oraz natychmiastowych efektów, które zapewnia.

 

To, czy laserowa korekcja wzroku jest dla Państwa dobrym wyborem zależy od wielu czynników. Okulista w naszym szpitalu chętnie pomoże w znalezieniu najlepszej opcji zaspokojenia Waszych potrzeb w zakresie widzenia.

Godziny otwarcia szpitala

Poniedziałek – Wtorek 8:30–18.00
Środa 8:30–17.00
Czwartek 8:30–18.00
Piątek 8:30–14.00

Zapytaj o zabieg


    Rodzaj zabiegu:


    Facebook
    Instagram
    Zadzwoń!