Dr Michnowski nominowany do nagrody okulista roku w plebiscycie HIPOKRATES 2023!

hipokrates 2023

We wtorek, 12 września rozpoczęło się głosowanie w wielkim plebiscycie, w którym pracowników ochrony zdrowia zgłaszają do nagród pacjenci. Plebiscyt prowadzony jest pod patronatem NFZ, a patronem finałowej gali zostało Ministerstwo Zdrowia.

Laureatów w powiatach, a następnie w skali województwa poznamy pod koniec października. Statuetki i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej wojewódzkiej gali, która odbędzie się w listopadzie.

Ostatnim akcentem plebiscytu będzie wielka ogólnopolska gala. Odbędzie się ona 8 grudnia w Sali Wielkiej na Zamku Królewskim w Warszawie. Podczas uroczystości główne nagrody odbiorą laureaci finału ogólnopolskiego plebiscytu.

Celem plebiscytu jest nagrodzenie pracowników ochrony zdrowia, którzy cieszą się największym uznaniem pacjentów. Ta ocena jest oczywiście subiektywna i zależy od doświadczeń każdego z nas. Pozwala ona docenić medyków nie tylko za samo leczenie, lecz także za kulturę osobistą i podejście do pacjenta.

Link do plebiscytu znajduje się tutaj: https://poranny.pl/hipokrates-2023-wybierz-pracownikow-roku-ochrony-zdrowia-gloswanie-rozpoczete-mozesz-jeszcze-zglosic-swoich-kandydatow-do-nagrod/ar/c14-17786323

Zachęcamy do głosowania!