banner-zacma

Operacja usunięcia zaćmy

Szanowni pacjenci, zabieg operacji zaćmy można wykonać również w ramach NFZ – tel. 85 744 68 18.

Nasz ośrodek już od 15 lat zajmuje się bezbolesnym leczeniem zaćmy.
W tym czasie przeprowadziliśmy ponad 15 000 (!) udanych zabiegów.

 

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro pacjenta i dokładamy wszelkich starań aby polepszyć komfort jego życia. Trwająca tylko kilku minut, bezpieczna (każdy pacjent jest pod opieką anestezjologa) i wykonywana przez renomowanych specjalistów operacja zaćmy to najlepszy sposób na odzyskanie pełnej sprawności wzrokowej. Szybki powrót do zdrowia po niedługiej rekonwalescencji to jedna z podstawowych korzyści, jakie oferuje operacja zaćmy. Nasz szpital współpracuje ze specjalistami z całego kraju (Warszawa, Gdańsk), każdy z nich ma kilkadziesiąt tysięcy (!) wykonanych operacji zaćmy, dzięki czemu mają Państwo pewność że jesteście pod opieką najlepszych specjalistów.

 

Całkowity czas pobytu Pacjenta w naszej placówce to średnio tylko 3-4 godziny!

Zabieg wykonujemy metodą fakoemulsyfikacji – obecnie najbezpieczniejszą dla oka. Operacja polega na usunięciu z oka zmętniałej soczewki i zastąpieniu nową. Bardzo ważne jest aby wszczepiona soczewka sztuczna była najwyższej jakości i precyzyjnie dobrana do potrzeb indywidualnych Pacjenta. Z tego względu w naszym ośrodku stosujemy tylko soczewki renomowanej firmy Zeiss.

 

Każdy pacjent naszego szpitala ma prawo wyboru rodzaju soczewki jaka zostanie wszczepiona podczas zabiegu.  Jest to ważne, gdyż w zabiegu refundowanym przez NFZ nie ma możliwości wyboru soczewki !

 

Nasi pacjenci mogą wybierać z całej gamy nowoczesnych i najbardziej zaawansowanych soczewek. Począwszy od jedno-ogniskowych aż po najnowocześniejsze soczewki trój-ogniskowe (trifokalne), które pozwalają po zabiegu widzieć bez okularów na każdą odległość!

Dodatkowe informacje o zaćmie znajdą Państwo na

https://zacma.bialystok.pl

Koszt usługi może być finansowany za pośrednictwem MediRaty.

Zobacz wideo

Godziny otwarcia szpitala

Poniedziałek – Wtorek 8:30–18.00
Środa 8:30–17.00
Czwartek 8:30–18.00
Piątek 8:30–14.00

Zapytaj o zabieg


    Rodzaj zabiegu:


    Facebook
    Instagram
    Zadzwoń!